Wysyłki i Zwroty

Wysyłka 

Przesyłki wysyłamy w dni robocze za pomocą kuriera. Czas dostawy to 2-3 dni robocze. W okresie wyprzedaży czas dostawy może się nieznacznie wydłużyć. 

Koszt dla zamówień do 399 pln - 18 pln

Koszt dla zamówień od 400 pln - darmowy

Płatności

Płatności można dokonać za pomocą: karty kredytowej, PayPal, Apple Pay. Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez systemy Stripe oraz PayPal, a nasza firma nie ma dostępu do danych kart kredytowych oraz rachunków bankowych. 

Dopuszczamy płatność przelewem bankowym po wcześniejszym kontakcie mailowym: drivemebikini@gmail.com

Wymiany i zwroty

Wymiany i zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki, wybraną przez klienta firmą kurierską (z wyjątkiem poczty - nie odbieramy listów Poczty Polskiej). Zwroty przyjmujemy tylko kiedy towar zwrócony zostanie w takim samym stanie w jakim został wysłany, nie nosi śladów użytkowania, posiada wszystkie metki i opakowanie firmowe. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient. Konsument, który zawarł umowę poza biurem firmy, może od niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu i musi potwierdzić ten fakt pisemnym oświadczeniem wysłanym na nasz firmowy adres mailowy. Formularz zwrotu dołącza się do paczki ze zwróconym towarem.

Przed dokonaniem zwrotu lub wymiany prosimy o kontakt na adres: drivemebikini@gmail.com

Pobierz formularz zwrotu 

Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 31 dni od daty otrzymania zwróconego towaru.